HAKKIMIZDA

POLİTEK

1993 Yılında kalıp parlatma sektöründe başladığı ticari yaşamına güçlü adımları ile devam ediyor. Geçen uzun yılların ardından kalıp parlatma kapasitesini katlayarak arttırmayı başardık.

Parlatma sektöründe, teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek hatasız işler hedefledik. Gelinen aşamada firmamız bu hedefine ulaşmıştır. Teknolojinin yanı sıra, eğitimli personelin de üretime etki eden en önemli faktörden olduğunun bilincinde olan POLİTEK bu konuda elinden gelen özeni göstermiş, göstermeye devam etmektedir. Eğitimli personel, Avrupa standartlarında atölye ve teknoloji, bizi müşteri memnuniyeti hedefimize yaklaştıran temel 3 olgu olarak her zaman gündemimizde olmuştur.

VİZYONUMUZ

Temel vizyonumuz hızla ve yenilenerek gelişen dünya ve ülkemiz üretim zincirinin kopmaz bir parçası olmaktır. Kalıp parlatma sektöründe dünya standartlarını yakalayarak, hız, kalite ve kesintisiz gelişim ihtiyacına yanıt olup, bu alandaki liderliğimizi devam ettirmektir.

STRATEJİMİZ

22 yıllık tecrübemizle sektördeki müşterilerimize teknik destek sunmaktır. Çalışmalarımız kalıp imalatı yapan firmaların ihtiyacını en iyi şekilde cevap verecek hizmeti ve sorunu tespit etmek ve de uygulamanın her aşamasında yanında olmayı ilke edinmiştir. POLİTEK kalıp parlatma servisi yapan bir firma olmakla beraber aynı zamanda karşılaşılan problemlerle yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle yaklaşıp çözümler üreten bir firmadır.

Teknik donanımımız, samimiyetimiz, içten oluşumuz ve kurduğumuz Avrupa standartlarındaki teknolojik donanımlı atölyelerimizle ve de müşterilerle kurduğumuz yakın ilişkiler bizi kalıp parlatma sektörünün vazgeçilmez firması haline getirmiştir. Bu yüzden müşterilerimizin ihtiyacı çerçevesinde 7/24 saat teknik servisimiz mevcuttur.

HEDEF MÜŞTERİ KİTLEMİZ

Üretim yaptığı ürünlerde kaliteye önem veren kalıpçılar, plastik enjeksiyoncular ve imalatçılardır. Kalite bizim temel ilkemizdir daha da iyisini yapmak için AR-GE çalışmalarımız devam ediyor.

 MİSYONUMUZ

Firmamızın felsefesi, hatasız iş ve müşteri memnuniyeti merkezine odaklanmıştır. Bu hedefe, yeni çalışmalara ve tekniklere imza atıp dünya teknolojilerini sürekli takip ve transfer ederek ulaşıyoruz. Uzun yılların deneyimleri ve birikimleri sonucu elde ettiğimiz profesyonel yaklaşım firmamızın ayırt edici temel nitelikleri arasındadır.

HEDEFİMİZ

Kalıpların parlatılması için Avrupa ülkelerinin değil, parlatılması gereken kalıplar için Avrupa Ülkelerinin tercihi biz olmalıyız.

Bu alandaki hedefimiz; varolan teknolojiyi takip edip yakalamak ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarak çözüm ortağınız olarak yanınızda daima yer almak istiyoruz.

Biz siz değerli müşterilerimizle varolduk, sizinle parlamaya devam ediyoruz.